history channel

uzun süren işsizlik süreci içinde iseniz bu tarz tv kanalındaki programlar tam bir kurtarıcı oluyor. hayatımda 100 saat tv izlediysem herhalde 50-60 saatini kendisine harcamışımdır.

world of warcraft

şu sıralar battle for azeroth paketi ile yeniden kendini güncelleyen oyun. bir süredir oynuyorumdur bu oyunu. en sevdiğim legion eklentisi, benim için efsanedir. bu paket ile oyunda bir çok güzellik olmasına rağmen şuan ki gelecek olan paket ile o kadar da güzel duygularım yok. bir pve oyuncusu olarak pvp tarzına dönüştürülmesi pekte benim için güzel değil. lakin bir ekiple beraber her gün oynuyorsanız bilin ki kopamıyorsunuz. vesselam sosyal bir oyuncu ise niz ve mesleklerden para kasıp prepaid almıyorsanız, avro nun yükselmesi ile prepaid ödemesi gereğinden fazla artmıştır. zira bir avro 7,96 anasını sattem.

world of warcraft

(bkz:wow) da yeni paket ile yeni hareketlenmeler devam etmektedir. bence yer yüzündeki hikayesi en güzel olan oyun. kendisinin ait olduğu haritayı bir binek ile gezmeye çalıştığınızda 6 ay gibi bir süre aldığını belirtmek isterim ki tek bir harita üzerinden oyun bitmemektedir.

ha bir de bu aralar bir genişleme paketi daha çıkartıyorlar.

world of warcraft battle for azeroth

otobüs koltuğu

oturduğunuzda pekte rahat olamayacağınız uzak mesafelerde daha da rahatsız hale gelen oturak. tabi ki bunun bir de lüx versiyonları var ki o da bu saydıklarımı tamamen dışındadır. hani az daha fazla para vererek totomuzu rahat ettirebilirsiniz.

fifa 15

yeni nesile çıkmış en iyi futbol oyunudur. fifa 16 ile başlayan kötü gidişat fifa 18 ile yerlerde sürünmekte.

bu oyunu diğerlerinden ayıran, yarı arcade yarı simülasyon kafasında olması. ve o dengeyi kısmen de olsa tutturabilmesi. fifa 16,17,18 bu konuda tamamen arcade oyun yapısına geçti. sebebi bariz şekilde belli, artık offline yada kariyer oynayanlardan para kazanamadıkları için tümüyle hızlı oynanış yapısına geçtiler. çünkü fut oynayan veletler böyle istiyor...

valla güncel kadro olmasa da olur benim için hiç sorun değil. yeter ki oynanış düzgün olsun.