çiftlik bank

işin gösterilmeye çalışıldığı gibi olmadığını artık anlamayan kalmamıştır herhalde.

sözde milyon dolar tokatlamışın ama uruguay kimliğinin fotosunu çekip atıyorsun filan...

500 bin kişi dolandırılmış güüüüya. ama benim etrafımda tek bir kişi yok. bırak dolandırılmayı filan, çiftlik bank diye bişeyi duyan bile yok.. yakınlarıma filan da soruyorum, durum aynı... hiç kimsenin tanıdığı biri dolandırılmamış. benim sorduklarım içinde kimsenin tanıdığı bu işe ilgi bile duyamış..

benim vardığım kanaat şudur ki para kaptıran belki bir avuç istisnai enayi var. fazlası yok. yani öyle bankalardan yüz binlerce lira kredi çekip bu ibişe gömen birileri olmadığını düşünüyorum.

nerede bu 500 bin kişi? twitter'daki ajan mı bot mu olduğu belli olmayan anonim hesaplardan bahsetmiyorum. kanlı canlı gerçek kişilerden bahsediyorum.. nerede bu insanlar? sizin tanıdıklarınız var mı? kaç para yatırmışlar?

benim bi yeenim var.. konuşuruz böyle şeyleri... safi beyin.. çiflik bank op'la neler elde ettiklerini (para ya da daha doğrusu "kara para" dışında) özetledi geçen gün... madde 2 önemli .. alıntılayalım

+++
2) 'üretim' kavramını değersizleştirdiler - bi daha buna para veren kimseler siksen çiftlik miftlik olaylarını dikkate almicak.
+++++

tanıdıklarınız, bildiklerinizvar mı?

zuhal olcay

cumhurbaskanına hakaretten ötürü 10 ay hapis cezasi aldi. daha önceden de 'kamu görevlisine hakaret' suçundan 10 bin 620 lira para cezası aldığı gerekçesiyle bu cezasını ertelemedi. karar kesinlesirse cezaevine girmek zorunda kalacak. cezaevine girdikten sonra denetimli serbestlik hakkindan yararlanabilmesi mumkun.

zeytin dalı operasyonu

cok onemli bir operasyon oldugu su götürmez bir gercek ancak pek kisi tarafindan dusunulmeyen bir onemi ve faydasi daha var.

milletin 15 temmuz darbe girisimi esnasinda askere karsi olan guvensizligi bu operasyonla eski yerine gelmistir. türk milleti yine ordusuna askerine en bastaki guvenini tazelemistir. sirf bu sebeple bile cok cok onemli bir operasyondur.

tatlım tatlım

bomba bir kadro ile vizyona giren yeni bkm filmi.

yönetmen yılmaz erdoğan, senayo zaten haybeden gerçeküstü aşklar kitabinin beyaz perdeye uyarlanmasi, yani senaryo da yılmaz erdoğan. oyuncular gupse özay, büşra pekin, şebnem bozoklu, serkan keskin, fatih artman, çağlar çorumlu, bülent emrah parlak ve aylin kontente. kadro super ama izleyenler ne yazik ki pek memnun kalmamislar. fragman asagida.