bitcoin

cok agir dusuyor su siralar. 19 bin kusurlardan 13 bin civarina geriledi. tanede 6k dolar kaybi. yatirimcisi dizlerini dovuyordur su siralar.

neyse ki bana koymuyor. ben hep 100$.

ayşe sibel ersoy

Farklı ve değerli bakış açısı ile eczacılık sektörüne katkıda bulunan uzman eczacı ve farmakolog Ayşe Sibel Ersoy, sosyal medya sayfalarından yapmış olduğu yayınlarla danışanlarının sağlığını korumak, hasta olmalarını engellemek anlamında değerli bilgiler vererek farkındalık yaratıyor."Sevdiklerinize sağlık hediye edin" sloganı ile gerçek hediyenin sağlık olduğunu ve bu anlamda güvenilir noktalardan birinin eczaneler ve eczacı danışmanları olduğu bilincini yaymak istiyor.
Eczacılık sektörüne yapmış olduğu bu değerli katkılar nedeniyle de takdiri hak ediyor...

dr. betül açıkalın


Annesini yerde baygın görmesi ile hayatını değiştirme kararı alan idealist bir doktor Betül Açıkalın. Tıbbi Onkoloji uzmanlığıyla hastaları için ölümle yaşam arasındaki ince çizgiyi kalınlaştırmaya çalışıyor. Bir anne ve kadın doktor olarak daha fazlasını yapabilmek için tamamlayıcı tıp ile tanışmış. Bitkilerin sihirli dünyasında dolaşıp sihrin nerede zehire dönüştüğünü öğrenmiş. Kanser hastalarına şifa olan bitkiler üzerine de çalışma yapan Dr. Betül Açıkalın, İstanbul onkologları arasında mesleğine olan idealist tutumuyla öne çıkmakta.
Allah kimseyi bu illetle uğraştırmasın ama Türkiye'de zaten az olan onkologlar arasında
saygıyı hakeden bir doktor olarak öne çıkıyor.

blockchain.info

en eski blockchain sitelerinden biri. bitcoin ve ethereum alisverisi yapilabiliyor icerisinde, ya da coinlerinizi sistemin cuzdaninda guvenle saklayabiliyorsunuz.

dun geceden bu yana metadata failed gibi bir hata veriyor login esnasinda ama mobil app'sinde bir sorun yok.

hesabima 2013 senesinden bu yana yuze yakin belki daha fazla kucuk parcalar halinde bitcoin girisi sebebi ile, transferlerim esnasinda cilgin komisyonlar kesmeye calisiyor. oyle ki deneme amacli 5$ transfer etmek istedim 35$ komisyon kesti. gerci bu sistemin hatasi degil.

coin trasferleri bilindigi uzere para birimi olarak degil kilobyte uzerinden islem gorur. yani transfer esnasinda bir para birimi degil internet uzerinden kilobyte transferi yaparsiniz. yuze yakin parcacigi birlestirmek ve bunlari kilobyte olarak transfer etmek hem uzun suren hem de maliyetli bir is. nihayetinde bu islemi 3 ayri sekilde onaylayan insanlar mevcut ve yuze yakin parcayi birlestirerek islem yapip onay vermek zorundalar. hal boyle olunca komisyon abariyor. oysa yuze yakin parca yerine tek kalemde bir miktar girmis olsaydi hesabima 2000$ i bile 0,50$ komisyon ile yollayabilirdim hem de cok daha kisa bir zamanda.

https://blockchain.info/

dolores o riordan

Saka falandir diye bekledigim ama malesef gercekligi dolayisiyla dagildigim haber..

Lise ve universite yillarimin direkt icinde olan sarkilarin sesi.. gecmisten parcalar koptu gitti..

gone girl

gerilim dolu, psikopatça bir film. bir kadın psikopatın neler yapabileceğini çok iyi anlatıyor. en iyi 250 film arasında da 188. sırada. mutlaka izlenmeli. hatta mümkünse sevgiliyle izlenmeli.

airbnb

pahalı ülkelerde hayat kurtaran site. otel fiyatlarının uçuk olduğu ülkelerde uygun fiyata daire kiralamanızı sağlıyor. üstelik kaç kişi kalırsanız kalın aynı miktarı ödüyorsunuz. sadece yurt dışında değil, ülkemizde de epey aktif bir site. şahsen istanbul ve izmir'de kullandım ve hiç sorun yaşamadım. üye değilseniz ve üye olup 85 liralık indirim kuponu kazanmak istiyorsanız aşağıdaki link ile üye olabilirsiniz:

http://www.airbnb.com.tr/c/aleynas99