ekşi sözlük'ün patronuna taciz suçlaması

A
bir gazete haberi.

eksi sozluk'un sedat kapanoğlu'ndan sonraki patronu başak purut, bir iddiaya gore sekreterini taciz etmis. sekreterin iddiasi bu yonde. purut'un iddiasina gore ise sekreter ofisin kredi kartindan sahsi harcamalarini gerceklestiriyormus ve muhasebe departmani bunu farkedince olanlar olmus.

şahsi kanaatim, başak purut'un boyle bir cirkinligi yapmayacagi yonunde ancak elbette insanlari tanimak, tanimlamak guc. koru hastanesi skandalinda da boyle bir seyi tahmin dahi edemezdik, hatta yakistiramazdik.

yeri gelmisken konuyu yeniden hatirlamakta fayda var;

(bkz:ekşi sözlük koru hastanesi ilişkisi)

ozetle, bu iddia cok su goturur.

https://www.sabah.com.tr/yasam/2018/01/06/eksi-sozlukun-patronuna-taciz-suclamasi
pek inanmadığım bir iddia,
ekşi'de akp karşıtı yazarların çokluğu göz önünde bulundurulunsa, haber yandaş sabah gazetesinde çıkınca inanmama katsayım bir kez daha arttı.

benim olay hakkındaki tahminlerim şunlar ;
1- fakir sekreter ablamız zengin çirkin şişko dürümcüyle işi pişirmiş al gülüm ver gülüm ilişkileri bozulunca iş davalık olmuş
2- varoş sekreter ablamız şirlketin muhasebesinin kredi kartını pek denetlemediğini çakozlayıp başlamış harcamaya. iş ortaya çıkınca da 3. sınıf amerikan filmi izleyen kız arkadaşlarından almış taktiği, taciz etti de, milyon dolarlık dava aç falan..

'beni soyarak taciz etti' nedir ya.. seni soydu, sen de izin verdin,işe devam ettin, aylar sonra kart skandalı ortaya çıkınca dava açmak aklına geldi.. yemezler
A