voicedocs

Telefonla konuştuğunuz şeyleri direkt olarak bilgisayara aktaran harika sesle yazı yazma programı. Google sesle yazı yazma programına fark attığı durum ise noktalama işaretlerini kendi kendine yapabilmesi. 7 gün ücretsiz kullanma hakkınız var, daha sonrasında aylık 14,99 yıllık abonelik ise 164.99 TL . Cümleleri yutmadan net bir şekilde söylerseniz, hiçbir aksaklık çıkartmadan çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

https://voicedocs.com/

bilgi sözlük

başlarda büyük bir hevesle yazmaya başladığım sözlük. 3-5 aktif yazarı var ve epey güzel yazıyorlar.

burası için ümidim vardı. ancak aktif yazan yazarların ölü taklidi yapması, okunup okunmadığını anlayamadığım yazılarımı yazmamı engelledi. çok zor değil sözlüklerde bu tür şeyler. beğendiysen bir artı ver, beğenmediysen bas eksiyi ama ben bileyim yazar arkadaşlarım değerlendirmiş yazdığımı. elbette mesele artı eksi değil ama aidiyet duygusu önemlidir.

serhat durmuş

birbirinde güzel müziklere imza atmış, youtube ta izlenmesi yüksek olan bir müzisyen. albüm çıkarmış ama gereksizler kadar değer görmemiş müzisyen. hşphop ve rap tarzı müzikleri mevcuttur. şu aralar yükselişte olan şarkısı la calin dir.