3 şubat 2018 36 ncı chp olağan kurultayı

mükerrer oy

yani x delege hem muharreme'e imza vermiş hem kemal'e imza vermiş.

ihtimal 1: x delege iki farklı imza verdiği için, muharrem de bunun ortaya çıkacağını düşünemediği aptaldır.

ihtimal 2: muharrem imzaları topladıktan sonra genel merkez ekibi (ss birliği) delegeleri tekrar dolaşmış ekstra imza almıştır.. x delege "abi ben muharrem'e imza verdim zaten" dediğinde "sorun yok aslanım. akp bile bizim arkamızda biz kurultay günü mükerrer filan deriz goygoya boğarız.. at sen imzanı" denilmiştir..

bu nasıl anlaşılır? imzaların tarihinden elbette.. kemal açıklar işin aslı meydana çıkar.. da kemal'de nerde o göt..

kadıköy'de oturanlar varsa süper aptal kemal kadıköy'ü akp'ye teslim etmeden önce son bir kez özgürlük parkına gidip oturun, biraz oksijen alın..

eee.. istanbul'un orta yerinde 120 dönüm kupon arazi.. yerler orayı çiğ çiğ yerler..

çocuklarınıza da anlatmayı unutmayın ciğeri beş para etmez ne oldum delisi bir salak yüzünden bu kadar ağaç katledildi diye .. cami köşelerinde ırzına geçilen küçük çocukların da "kemal amca tuttu ensar sikti" olduğunu söyleyin..

alt üst soy raporu

hükümetimizin bedava sunduğu pek az hizmetten biri..

diğer bir tanesi bebeklere yapılan aşılar.

diğer bir tanesi gaz kapsülü
şehit askerlerin tabutuna serdikleri bayrak da beleştir diye tahmin ediyorum.

sefer görev emri olanlar hazır olsun

cumhurbaslaninin soylemi.

reis bizi afrin'e gotur tezaruhatlari karsisinda sunlari soyledi;

"Gitme kararını verdiğimiz zaman sizi bırakmayız. İnşallah beraber gideceğiz. Şimdi eğitimli kadrolarımızı gönderiyoruz. Sefer görev emri olanlar öncelikle hazır olsunlar. Ama şuan ihtiyaç yok. Karar verildiği anda yola revan oluruz"

buyur burdan yak. ulke olarak savasa giriyoruz sivil asker masallah. bi eksigimiz buydu.

müebbet ile yargılanan harbiyeliler

tanım: 16 temmuz sabaha karşı suları köprüden linç, dayak ve her türlü şiddet sonrası alınmış, yaklaşık 2 senedir tutuklu bulunan ve müebbetle yargılanan harp okulu öğrencileri.

bu gençlerin yaşları 18-22 arası değişmekle birlikte en önemli şey balistik raporları temiz. yani o gece tek bir kurşun sıkmamışlar. örgüt bağlantıları bulunamamış, bylock ile ilgileri yok. Bunların hepsi kayıtlı belgeli iken müebbet hapisleri isteniliyor. peki medya neden sessiz? insanlar neden onları görmüyor? pek çok tanık öğrencilerin o gece olaylardan habersiz durduğu, kenarda köşede uyukladığı, anlam veremediklerini, ateş etmediklerini söylemiş, ifade vermiş.

önemli not: bu öğrencilerin otobüsü köprüye gece 3 sularında, sivillere ateş açılıp halktan ölümler, yaralanmalar meydana geldikten sonra olayların göbeğine geliyor. sonra otobüsleri yakılarak indirilip halkın arasında kalıyor. sonrası dayak ve linç.

linç görüntüleri burada
https://twitter.com/kacsaatoldunet/status/952543729474265088?s=17

tanıkların ifadeleri, öğrenciler hakkındaki belgeler vesaire bu hesaplarda incelemek isteyenler için mevcut;

https://twitter.com/_aycacicek_

burada da sosyal medyaya düşmüş, öğrenciler hakkında mahkemeye verilen ifadeler var;
https://twitter.com/Askeriogrenci16/status/965615405149708290

bir de kesici delici aletlerle darp edildiği, boğazı kesildiği ve agzı burnu tıkanıp boğularak öldürüldüğü otopsi raporuyla kesinleşen bir öğrenci var. bu da ablasının kardeşinin ardından mücadelesini görebileceğiniz twitter hesabı.
https://twitter.com/mehtaptekin19?lang=tr

suriye askerinin afrin'e girmesi

Reuters'ın hizbullah medyasina dayandirdigi haberlere gore esed gucleri halep tarafindan afrin'e girmeye baslamislar. oysa erdogan "onlar dün ciddi manada durduruldu" demisti. suriye ordusu ile bizim askerimizin karsi karsiya gelmesi ve hatta allah korusun sicak bir temasa girmesi hem bolge hem de dunya icin felaket olur.