börü

ilk iki bolumunu izledikten sonra dizi hakkinda daha fazla detay verebilirim artik.

oncelikle dizinin yonetmeni ve senaristi dağ ve dağ 2 gibi muhtesem filmlerden hatirlayacagimiz alper çağlar. dizi yakin gecmisimizdeki ve halen suregeln fetö ve pkk gibi unsurlari ve bunlarla savasan pöh konu aliyor. gerek efektleri, gerek oyunculuklari gerekse cekimleri ile muhtesem bir dizi olmus. dizide mustafa kemal atatürk'Ün resimlerinin bol bol gosterilmesi ise ayri bir guzellik. boyle bir dizinin gunumuz hukumetinin zamaninda yayinlanabilmesi buyuk bir cesaret ornegidir. emeklerine ruhlarina saglik. muhakkak izlenmeli.

not: star tv'de tv araciligi ile izleyemediyseniz izleyemediginiz bolumu yayinlandiktan sonra 7 gun icerisinde startv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz. 7 gun icerisinde izleyemediyseniz o zaman ücretli olarak blutv'ye muracaat etmelisiniz. yapim ekibi interneti o kadar siki kontrol altina almis ki, hicbir bolumunu herhangi bir dizi sitesinden izleyemiyorsunuz.

stephen hawking

ölümü bok ağızlı yobazlara alay malzemesi çıkartmış ünlü fizikçi.

aynı zamanda ömründe toplasanız iki sayfa kitap, gazete ( inandığı kutsal kitapta dahil ) okumamış insanların ölümüne sevinç duyduğu kişidir.

yıldız

yıldızlar sıcak gaz toplarından oluşur. gezegenler ise yıldızlardan kopmuş parçalardır. ayrıca gezegenler yıldızlara göre küçük olduğundan nükleer füzyon geliştiremezler. aradaki bariz ayırt edici fark bu olsa gerek.

dün bir arkadaş farkını sormuştu bende sabahın altısında sözlükle paylaşayım dedim. hatalıda olabiliriz.

denizli

yavaştan sıcakları başlayan şehir. ben karadeniz ikliminden doğruca denizliye gelince 15 derece bile boğmaya başlıyor. burası böyleyse izmir, muğla tarafında insanlar yanmadan nasıl yaşıyor anlamış değilim.

taş duvar ördürmek

günümüzde evlerimize, işyerlerimize hava katması için çeşitli taşlar ördürürüz. böylece daha şık durmasını sağlarız. bende geçen gün yazlığımızın bahçesine şık taşlar ördürdüm. bu konuda size faydalı sitelerden biridehttp://www.izmirtasduvar.com 'dur. misafirleriniz çok beğenecek emin olabilirsiniz.

seo

diğer bir adıyla arama motoru optimizasyonu sitelerin organi arama sonuçlarında üst sıralara çıkması için yapılan çalışmalara verilen isimdir.

seo uzmanı

türkiye'de önüne gelenin kendini SEO uzmanı olarak web sitelerine seo çalışması yapmak yerine web sitelerini filtreye sokan amatör ve deneyimsiz kişilere verilen isim.