23 haziran 2019 istanbul yerel seçimi

seçim döneminde ve özellikle son iki günde bu kadar kirli siyaset yapılan başka bir dönem olmamıştır sanırım. bakın bu yorumu ben taraf tutarak, partizanlık yaparak ve herhangi bir amaç güderek yazmıyorum. ben araştıran, sorgulayan bir türk genciyim. geçmiş seçim dönemlerini, yapılan anlaşmaları, darbeleri, önemli tarihleri vs. araştıran, önemle okuyan, aklımdaki soruların cevabını bulan bir türk genciyim. geçmişte böylesine kirli bir siyaset yapılmış, siyasilerin terör örgütü liderinden medet umduğu ve milletini terörist diyerek böldüğü bir dönem olmamıştır. yazık ki siyasilere çok güvenen, partizanlığı hayatının önemli noktasına koyan insanların tek düşüncesi cepleridir. başka açıklaması yok. ve bu seçimde de hakkı gasp edilen imamoğlu'nun kazanmasını, yeni bir başlangıç olmasını diliyorum. her şey çok güzel olacak.

16 haziran 2019 imamoğlu ve yıldırım canlı yayını

pasif bir yayin oldu, oysa gonul isterdi ki daha heyecanli daha aksiyonlu olsun. adaylar birbirleri ile tartisabilsinler, birbirlerine sorularini tek tek sorabilsinler, sadece tek soru ile kalmasinlar.

ismail kucukkaya tarafsiz bir profil cizdi ama yine de daha cok pismesi lazim boyle bir programi yonetebilmesi icin. en sonda da "moderatorlugum nasildi" diye sormayaydi iyiydi.

son soz olarak elbette ki programin tartismasiz galibi imamoglu olmustur. melih gokcek'in twitterina bakacak olursaniz da yildirim 10-0 onde bitirmistir programi.

ah melih ah.