12 ekim 2018 rahip brunson'un serbest bırakılması

ya ne olacakti ki? abd dort bir yandan darlamis türkiye'yi, trump neler demis neler, türkiye'nin bu baskilara karsi koyabilmesi zaten mümkün degildi. reis hikayeden ver yansit etti durdu, o da biliyordu bu sonucu cok onceden. nihayetinde adam tahliye edildi, yurtdisi yasagi kaldirildi. aksama biner bir ucaga, ver elini abd. haydi hayirlisi olsun.

paradox

Paradoks, görünüşte doğru olan bir ifade veya ifadeler topluluğunun bir çelişki oluşturması veya sezgiye karşı bir sonuç oluşturmasıdır. Çoğunlukla, çelişkili görünen sonuç veya sonuçların aslında çelişkili tarafları vardır.

fifa 19

Oyun o kadar hızlanmış ki, tek pas yapmadığınız sürece topu ayakta tutma şansınız sıfıra yakın. Hani takım halinde baskı kurayım, kaleciden başlayan düzenli, ayağa pas oyunu oynayayım diyorsanız geçmiş olsun.

Fifa artık sizin kontrolünüzde olan bir oyun değil. Rastgele pas tuşuna defalarca basıp gol atabilirsiniz. Momemtumu da bir tarafına mum diye dikebilirsiniz.

Her fifa 14 oynadığımda 19'un ne kadar leş, bok torbası bir oyun olduğunu tekrar hatırlıyorum.

cyberpunk 2077

Türkçe dil desteğiyle geleceği bilkom tarafından açıklanmış. Tebrik etmek lazım. Oyun fiyatlarının ve dil desteğinin zor olduğu şu dönemde büyük bir başarı.

organize işler 2

güzel değilde. orta seviye bir türk filmi olabilir. şu ana kadar güzel diyebileceğim nadir türk filmine rastladım. gerçi izleyince görücez. bakalım. fragman başarılı.

iftar hazırlığı

telaşlıdır. yemeği yetiştirmek için belirli bir vakit vardır. herkesin sofrada olması gereken. ama telaşı tatlıdır. hoştur. o yemek kokuları insana o kadar güzel gelir ki.