helen of troy

troy filmiyle hemen hemen ayni zamanda cikmasina ragmen lansmanda diger filmin ezici utunlugunun altinda kalmistir. 2003 yilinda cekilen versiyonunda sienna guillory basrol oynar. ayrica burda asil ayi gibi moronun teki gibi gozukur. brad pittle alakasi yok yani.hikaye daha cok helen etrafinda gecmektedir.

botoxun bokunu çıkarmak

bu işlem sonucunda ağız-kulak mesafesi 0,3 cm’e iner.mahluk’un sıfatında alltan ittirilmiş,zevk almış fakat kalabalık bir ortamda olduğu için belli etmemesi gerektiğini düşünür bir hal belirir...

ben küçükken çok salaktım

hande ataizine aşıktım.ama öyle böyle değil olayı kafamda bitirmiştim yani benimdi o kadın o da beni seviyodu falan.yarı çıplak fotoğrafları gazetede çıkınca posteri tokatlamıştım.bide büyük babam gırtlak kanseriydi garip bir aparat vasıtası ile konuşur robotik bir ses çıkarırdı.tahmin ettiğiniz gibi terminatörün onun gecçlik hali olduğunu düşünüyodum.

fenerbahçe nin şampiyonlar liginden men edilmesi

uefa’nın dayatmasıyla tff’nin aldığı karardır. şike soruşturması başından beri alınan kararlar ve gelinen nokta göz önüne alındığında tablo tam bir rezalettir. şahsi fikrim, hiç kıvırmadan, kimseye boğun eğmeden en başından alınması gereken karar buydu. federasyon, etik kurulu ve yayıncı kuruluş el ele verip nasıl kıvırıp feneri kurtarırızın hesabını yaptı başından beri. elin gavuru için adam kayırma, torpil, rüşvet, dalkavukluk en büyük ahlaksızlık ve suç olduğundan herkes için soğuk duş oldu bu karar. gerçeklerle yüzleşmiş olduk.

"adalet bir gün herkese lazım olur" diyen şenol güneş açısından trabzonspor un fenerbahçe yerine cl ye alınması beklenen adaletin birinci adımı.

ayrıca dün gece yaşanan bu iki gelişme göstermiştir ki, uefa ligi’nde yoluna devam etmesinde sakınca görülmemiş olan beşiktaş ve trabzonspor şike soruşturmasına bilerek dahil ettirilmiş iki figürandan başka bir şey değil. fenerbahçe’ye suç ortağı yaratmak için eften püften bahanelerle üzerlerine gidilmiş bu iki takımın ve üst düzey yöneticileri içeri atılmıştır. görülecektir ki ilk duruşmada beşiktaş ve trabzonspor yöneticileri serbest bırakılacaktır.

fenerbahçe, mehmet ali aydınlar’ı arkasına alıp istediği kararları aldırtırken tffyi süper bi kurum olarak lanse ediyordu, ama işler tffnin gücünün yetmediği yer olan uefaya dayandığında kendisine sahip çıkamadı diye en kaka kurum yaptı tffyi.

alo

telefonu hello diye acan ingiliz, ya da hallo diye acan almandan ne eksigim var diyen turk icadi kelime.