uludağ sözlük

yakin zamanda eksi sozlukteki magandalarin hedefi olmus yeni olusum.eksi sozlukten gelen yuzlerce yazar kilikli insan kufurlu basliklar acarak sozlugun icine sicip birakmislardir. bunda kayit olanlarin direk olarak yazar olmasinin payi olsa da tecrubesizliklerine ragmen son derece sakin davranmislardir. verdikleri ayar ise anlayana ders olacak niteliktedir. aynen su yazar "www.uludagsozluk.com bir eksi sozluk klonudur. esas olan orjinaldir. lutfen eksi sozluk kullaniniz."

kendilerine basari diliyoruz.
sozlukten cok bir foruma benzeyen olusum ayrica kufurler havada ucusmakta, bence bazi uludag universitelerin kendi aralarinda eglenmek icin yaptigi bir olusum o yuzden cok fazla ciddiye almaya gerek yoktur, eksi sozluk’tekiler bu olusumu ciddiye alarak sacmalamislardir.
forumun da uzerinde bir chat programi goruntusu veren sacma sapan, sozluk olma cabasina sahip olmayip sozluk formatinda acilmis olan klon site.
uludağ üniversitesi’ndeki kantin muhabbetleriyle çaylak olabileceğiniz bir klon sözlüktür kendileri. ne yaptıkları da belli değildir, sizi bir çaylak yaparlar ertesi gün yazar sonra yine çaylak...ne olduğunuzu anlamazsınız, dengesiz bir oluşumdur.

(bkz:ben bunu gördüm)
dengesizdir, küfürbazdır bilmem, çok da fazla incelemedim ama bizden daha çok çalıştıkları bir gerçek. an itibariyle onlarda 563 başlık var, bizde 170...
yarim saattir sukela butonuna bastigim ama karsima anca 2-3 tane kaliteli entry geldigini düsündüğüm klon ötesi.
ekşi sozlukte dahil herseyin klon oldugunu dusunursek yadırgamamız gereken sozluktur, her seyden okadar cok vardırki onemli olan orjinaliteden ziyade iceriktir, usluptur...
0 /