confessions

galahad

Yazar

  1. toplam entry 288
  2. takipçi 0
  3. puan 1008

war thunder

Konsol sürümünde türkçe dil desteği bulunmayan oyun. Gelecek diye aylardır beklettiler ama gelişme yok.

Bu arada pc ve ps4 arası cross play desteği de bulunduruyor. Dil desteği geldiğinde ben de başlayamayı düşünüyorum.

intihar etmek

Amansız hayatı zindan eden hastalıklar, maddi sorunlar, çirkin bir beden, gelecek hakkında olumlu en ufak ışığın olmaması ve saymadığım onlarca neden.

Hayatı böyle olanın uzun süre yaşamasının ne anlamı olabilir ?

Her şekilde tanrının eğlenmek için yarattığı varlıklarız. Şayet gerçekten varsa o bana değil, ben ona hesap soracağım.

fifa 14

Son yüzyılın en iyi futbol oyunudur. Şahsi fikrim Fifa 05 ve 07 gibi efsaneleri bile geride bırakmıştır.

Bu oyunun değerini bilmek için futbolu sevmelisiniz.

Diğer türlü langırt veya pinball tarzı oyunlara ilginiz varsa fifa 15'den başlayıp 19'a varan serinin yüz karası oyunlara bakabilirsiniz. Bu saydığım aralıktaki oyunlar eğer futbol oyunuysa ben namussuz şerefsizim.

Edit: fifa 14 beğenmeyebilirsin ama ondan sonra çıkanlar daha iyi dedin mi benim için potansiyel kavgayı başlatırsın. Bu sebepten birininin burnunu kırıyordum.

sağlıklı yaşam için yapılması gerekenler

Bence kalp sağlığınız için haftada 2-3 saat koşun. Hele ki Fitneas ile uğraşıyorsanız kesinlikle yapın. Sonra benim gibi olmayın.

O kadar kilonun altına girip, iki adım atmadığım için kalbimde ritim bozukluğu var. Peki bu devamında ne tür sonuçlar doğurdu ?

Hiperhidroz(terleme) hastalığım vardı. Bu ritim bozukluğu olup olmadık yerlerde bir an da nabzımın yükselmesine, vücut sıcaklığımın fırlamasına yol açtı. Özünde çabuk heyecanlanan ve utangaç biri olduğum için, sınıfa girdiğim an, sıcaklık fark etmeksizin vücudum komple terliyor.

İlaç tedavisi görüyorum ama herhangi bir azalma yok. Okula gidemiyorum. Hayatım zaten boka sarıyordu, şimdi okulu da bitiremiyorum.

Bu milyonda bir oluşan hastalık ama yinede dikkat etmekte fayda var. Koşun, yürüyün. Kalbinizi koruyun.

çirkin olmak

Kendinle barışıksın. Bu konuda bir iddaan yok. Neredeyse hiç kafana da takmıyorsun. Ama olup olmadık bir zamanda çirkin olduğunu başkasından duymak, öyle bir pis bir şeydir ki, o an yerin dibine girmek istersin.

Hani kavga sebebi değil, övgü hiç değil. Öyle muallak bir his işte.

hayatım boyunca hiç kimsenin dış görünüşü hakkında yorum yapmadım. Tamam belki çirkin olmam yorum hakkımı kısıtlıyor ama kişiyi direk dış görünüş ile yargılamak büyük kayıp.

Bu yüzden rica ediyorum, bir insanın kusurunu dolaylı ve direkt yüzüne vurmayın. Tutup çirkin arkadaşınızla foto çekinmeye falan çalışmayın. Bunları düşünmek zor değil.

cyberpunk 2077

Türkçe dil desteğiyle geleceği bilkom tarafından açıklanmış. Tebrik etmek lazım. Oyun fiyatlarının ve dil desteğinin zor olduğu şu dönemde büyük bir başarı.

fifa 19

Oyun o kadar hızlanmış ki, tek pas yapmadığınız sürece topu ayakta tutma şansınız sıfıra yakın. Hani takım halinde baskı kurayım, kaleciden başlayan düzenli, ayağa pas oyunu oynayayım diyorsanız geçmiş olsun.

Fifa artık sizin kontrolünüzde olan bir oyun değil. Rastgele pas tuşuna defalarca basıp gol atabilirsiniz. Momemtumu da bir tarafına mum diye dikebilirsiniz.

Her fifa 14 oynadığımda 19'un ne kadar leş, bok torbası bir oyun olduğunu tekrar hatırlıyorum.

sierra burgess is a loser

Netflix filmlerinin yenisi. Bu defa kötü olmamış. Hatta iyiydi diyebilirim. İzlediğim onca netlix filminde hayal kırıklığına uğramış biri olarak beni tatmin etti.

Film konusu, özgüvensiz kilolu ama zeki genç kızın, hatalı mesaj sayesinde biriyle tanışması. Ancak konuştuğu kişi güzel bir amigo kızla konuştuğunu zannediyor ... klasik bir gençlik filmi gibi duruyor olsa da netflix'in penceresinden bakınca başarılı duruyor.

Tadımlık, eğlencelik bir film. Tavsiye ediyorum...

bilgi günlük

yarın denizli'ye gideceğim ama her sene olduğu gibi evden ayrılırken içim buruk. haliyle son gecenin akşamı da tatsız, tuzsuz oluyor. şu an uyumak bile vaktimi boşa harcayacak. en iyisi sabaha kadar witcher 3 oynayayım. başka türlü bu iş çözülmez.

the last of us part 2

dün, ilk oyunun çıkışının 5.yılına özel avatar, tema, poster, t-shirt, mobil wallpaper ve oyun müziği yayınlandı.

siteye şurada erişip neler olduğuna göz atabilirsiniz.
http://www.thelastofus.playstation.com/outbreakday


spotify

haftalık keşifleri hala ne olduğu belli olmayan şarkılarla dolu olan uygulama. ulan bir tane rusça veya ona benzer türde müzik dinlemiyorum, bana önerdiği şarkılarda rusça angalo sakson şarkılar var. haftalık önerileri çok takmıyorum ama arada bir kaç tane sağlam çıkabiliyor.
0 /