confessions
  1. toplam entry 1237
  2. takipçi 0
  3. puan 1340

bilinç

Insan beynindeki nöronlarin ve etkileşimlerinin bir haritasini cikartip bilgisayar ortamina yukledigimiz zaman bilincimizi sanal aleme aktarmayi basarabilegiz. O zaman gereksiz ilkel bedenimizden kurtulacagiz. Zaten bizi biz yapan şey bilincimiz. Bedeninin aldigini zannettigin tum duygu ve zevkleri beynimiz yaşatiyor. örneğin sevişirken sana zevk veren şey penisin değil, beynin.. E o zaman hasta olan,yaşlanan,yorulan,kaşınan,uyuyan,sıçan,terleyen bedene ne gerek var? Aşklari,ihtiraslari,hırsları,ihanetleri,keşifleri,tecrubeleri büyük bir serverda dolaşan bilinçlerimiz sonsuz bir zamanda yaşasın?

gone girl

gerilim dolu, psikopatça bir film. bir kadın psikopatın neler yapabileceğini çok iyi anlatıyor. en iyi 250 film arasında da 188. sırada. mutlaka izlenmeli. hatta mümkünse sevgiliyle izlenmeli.

instagram

tamam direkt mesaj yöntemiyle 1-2 sevgili bulduk falan ama artık son geldiği noktada iq seviyesi çekilecek gibi değildi. saçma sapan hikayeler, sürekli mutlu olduğunu ispat etmeye çalışanlar, fakir olduğu halde gizli sponsoru sayesinde sürekli gece gündüz para yiyen kızlar. artık çıldırma noktasına geldim. iq'su belli bir seviyede olan insanların çekeceği dert değil. kapattım sonunda ve rahatladım. twitter bana yeter.

somali korsanları

2017 yapımı film. öncelikle film değil. bir kültür belgeseli tadında. aksiyon yok, yöresel kültürlerin analizi yapılmış. kültürel belgesele ilgisi olan izlesin. korsanlar ile gemicilerin çatışması, kavga,gürültü bekleyenler kesinlikle izlemesin çünkü öyle bir şey yok

orospuyu kendine aşık ettiğini sanan erkek

böyle tiplemeler uzağımda vardı da, en yakınlarımdan biri de bu sendroma kapılınca şok oldum diyebiliriz. adamın sevgiliye efor harcamaya vakti yok, 500 TL verip gecelik rus hizmeti alıyor. buraya kadar iyi kötü bilemem. ancak değinmek istediğim nokta şu, kadınla gündüzleri 3-5 defa whatsapp ile mesajlaşınca, bir de kadın gelirken 1 şişe votka hediye aldı diye onun kendisine aşık olduğunu düşünüp gururlanıyor. böylece ayda 2 olan ziyaret adedini 4'e çıkartarak kadına minimum 2000 TL kazandırıyor. yakında kadına hediyeler de almaya başlar.

emlakçı

dünyanın en aşağılık işleri sıralamasında ilk 5'de olmalarının hakkını veriyorlar. yerleşime açılalı 3 yıl olmuş evi halen animasyon fotolar üzerinden kiralamak, ilanda aidatı belirtmemek, çoktan kiralanmış evin ilanını halen güncel tutmak gibi bin bir türlü yalanla kazandıkları parayla çocuklarına mama alıyorlar.

ethereum

131 milyar dolarlık piyasa değeriyle bitcoin'den sonraki sırada gelen dünyanın en büyük 2. açık kaynaklı kripto para birimi. mucidi rus yazılımcı Vitalik Buterin'dir. bitcoin'e göre çok daha istikrarlı bir yükseliş seyri vardır. sert düşüşler yaşamıyor. 3 ay içerisinde bir adedinin 2000$'lık piyasa değerine ulaşacağı kesin gözüyle bakılıyor.

arif v 216

izledim ve gayet beğendim. özellikle nostalji sevenler için harika bir film olmuş. sahne,ses,ışık,bütçe bakımından türkiye'de çekilen en iyi filmlerden biri olmuş diyebiliriz. tabi konusu biraz boş. o nedenle senaryo beklemeden izlemek lazım

ekşi sözlük'ün patronuna taciz suçlaması

pek inanmadığım bir iddia,
ekşi'de akp karşıtı yazarların çokluğu göz önünde bulundurulunsa, haber yandaş sabah gazetesinde çıkınca inanmama katsayım bir kez daha arttı.

benim olay hakkındaki tahminlerim şunlar ;
1- fakir sekreter ablamız zengin çirkin şişko dürümcüyle işi pişirmiş al gülüm ver gülüm ilişkileri bozulunca iş davalık olmuş
2- varoş sekreter ablamız şirlketin muhasebesinin kredi kartını pek denetlemediğini çakozlayıp başlamış harcamaya. iş ortaya çıkınca da 3. sınıf amerikan filmi izleyen kız arkadaşlarından almış taktiği, taciz etti de, milyon dolarlık dava aç falan..

'beni soyarak taciz etti' nedir ya.. seni soydu, sen de izin verdin,işe devam ettin, aylar sonra kart skandalı ortaya çıkınca dava açmak aklına geldi.. yemezler

suudi arabistan'ın iran'ı işgal animasyonu

İran tarihi ve gelenekleri Türk tarihi kadar eskidir. İran'lılar yani Pers'ler tarih boyunca çok büyük imparatorluklar kurmuşlardır. hatta osmanlı bile dünya'ya hükmettiği yıllarda bile iran'a bulaşmamıştır. isteyen osmanlı'nın en geniş sınırlarının haritasını inceleyebilir. İran'ın büyük bölümü dahil değildir.
Pers'lerin (acemlerin) de en büyük talihsizliği türkler gibi islam ile tanışmalarıdır.
neyse konumuza gelelim, ezik,korkak,hain arap bedevilerinin iran'ı işgal etme şansı sıfırdır. tarafsız bir savaşta kafalarına yer otururlar. abd desteğiyle bile iran'ı işgal etmek çok zor olacaktır.
0 /