confessions
  1. toplam entry 1230
  2. takipçi 0
  3. puan 1281

instagram

tamam direkt mesaj yöntemiyle 1-2 sevgili bulduk falan ama artık son geldiği noktada iq seviyesi çekilecek gibi değildi. saçma sapan hikayeler, sürekli mutlu olduğunu ispat etmeye çalışanlar, fakir olduğu halde gizli sponsoru sayesinde sürekli gece gündüz para yiyen kızlar. artık çıldırma noktasına geldim. iq'su belli bir seviyede olan insanların çekeceği dert değil. kapattım sonunda ve rahatladım. twitter bana yeter.

somali korsanları

2017 yapımı film. öncelikle film değil. bir kültür belgeseli tadında. aksiyon yok, yöresel kültürlerin analizi yapılmış. kültürel belgesele ilgisi olan izlesin. korsanlar ile gemicilerin çatışması, kavga,gürültü bekleyenler kesinlikle izlemesin çünkü öyle bir şey yok

orospuyu kendine aşık ettiğini sanan erkek

böyle tiplemeler uzağımda vardı da, en yakınlarımdan biri de bu sendroma kapılınca şok oldum diyebiliriz. adamın sevgiliye efor harcamaya vakti yok, 500 TL verip gecelik rus hizmeti alıyor. buraya kadar iyi kötü bilemem. ancak değinmek istediğim nokta şu, kadınla gündüzleri 3-5 defa whatsapp ile mesajlaşınca, bir de kadın gelirken 1 şişe votka hediye aldı diye onun kendisine aşık olduğunu düşünüp gururlanıyor. böylece ayda 2 olan ziyaret adedini 4'e çıkartarak kadına minimum 2000 TL kazandırıyor. yakında kadına hediyeler de almaya başlar.

emlakçı

dünyanın en aşağılık işleri sıralamasında ilk 5'de olmalarının hakkını veriyorlar. yerleşime açılalı 3 yıl olmuş evi halen animasyon fotolar üzerinden kiralamak, ilanda aidatı belirtmemek, çoktan kiralanmış evin ilanını halen güncel tutmak gibi bin bir türlü yalanla kazandıkları parayla çocuklarına mama alıyorlar.

ethereum

131 milyar dolarlık piyasa değeriyle bitcoin'den sonraki sırada gelen dünyanın en büyük 2. açık kaynaklı kripto para birimi. mucidi rus yazılımcı Vitalik Buterin'dir. bitcoin'e göre çok daha istikrarlı bir yükseliş seyri vardır. sert düşüşler yaşamıyor. 3 ay içerisinde bir adedinin 2000$'lık piyasa değerine ulaşacağı kesin gözüyle bakılıyor.

arif v 216

izledim ve gayet beğendim. özellikle nostalji sevenler için harika bir film olmuş. sahne,ses,ışık,bütçe bakımından türkiye'de çekilen en iyi filmlerden biri olmuş diyebiliriz. tabi konusu biraz boş. o nedenle senaryo beklemeden izlemek lazım

ekşi sözlük'ün patronuna taciz suçlaması

pek inanmadığım bir iddia,
ekşi'de akp karşıtı yazarların çokluğu göz önünde bulundurulunsa, haber yandaş sabah gazetesinde çıkınca inanmama katsayım bir kez daha arttı.

benim olay hakkındaki tahminlerim şunlar ;
1- fakir sekreter ablamız zengin çirkin şişko dürümcüyle işi pişirmiş al gülüm ver gülüm ilişkileri bozulunca iş davalık olmuş
2- varoş sekreter ablamız şirlketin muhasebesinin kredi kartını pek denetlemediğini çakozlayıp başlamış harcamaya. iş ortaya çıkınca da 3. sınıf amerikan filmi izleyen kız arkadaşlarından almış taktiği, taciz etti de, milyon dolarlık dava aç falan..

'beni soyarak taciz etti' nedir ya.. seni soydu, sen de izin verdin,işe devam ettin, aylar sonra kart skandalı ortaya çıkınca dava açmak aklına geldi.. yemezler

suudi arabistan'ın iran'ı işgal animasyonu

İran tarihi ve gelenekleri Türk tarihi kadar eskidir. İran'lılar yani Pers'ler tarih boyunca çok büyük imparatorluklar kurmuşlardır. hatta osmanlı bile dünya'ya hükmettiği yıllarda bile iran'a bulaşmamıştır. isteyen osmanlı'nın en geniş sınırlarının haritasını inceleyebilir. İran'ın büyük bölümü dahil değildir.
Pers'lerin (acemlerin) de en büyük talihsizliği türkler gibi islam ile tanışmalarıdır.
neyse konumuza gelelim, ezik,korkak,hain arap bedevilerinin iran'ı işgal etme şansı sıfırdır. tarafsız bir savaşta kafalarına yer otururlar. abd desteğiyle bile iran'ı işgal etmek çok zor olacaktır.

league of legends

1,5 yıldır kesintisiz oynuyordum ama artık oynamayı bırakmaya kesin karar verdim, sebepleri ;

1- takımlar 5vs5 toplam 10 rastgele online oyuncudan oluşuyor. 1 oyun 40 dk sürüyor ve bu 40 dk yensen de yenilsen de denk bir mücadelede zevk almak istiyorsun. çünkü yaklaşık 40 dk az bir süre değil.
Burada oyuncular genel olarak küçük yaştaki, tripli ergen çocuklardan oluşuyor.
Oyundaki en ufak bir yanlış hamleden nem kapıp,takımını yalnız bırakma pahasına oyundan çıkıyorlar. güya oyunu terk edenlere bir sonraki oyunlar için ceza sistematiği var ancak hiç uygulandığını görmedim.tabi 1 kişi oyunun ortasında çıkıncai 4 kişi kalıyorsun ve oyun bitene kadar karşı takım tarafından eziliyorsun.
Oyundan çıkmayan ergenler ise kendi dünyalarına göre bir şeyler ters giderse,feed (besleme) dediğimiz karşı takıma bedava kill (puan) verme, takım oyunundan kopma gibi kendilerine göre triplerle oyunun sonunda yenilmenizi sağlıyorlar. böylece küçük dünyalarında, tanımadığı takım arkadaşlarından intikam almış oluyorlar.

2- Türkiye'de ortalama internet bağlantısı çok kötü. gerçekten oyunun sonunu düşmeden,kopmadan getirebilen insan sayısı da çok az. bu da bir gerçek. biri oyundan düştüğü zaman, yenilmek kaçınılmaz.

3- LOL takımları dengeli kuramıyor. bir çok maçta ya ezerek yeniliyorsun ya da ezilerek yeniliyorsun. başa baş takım kurduğu çok nadir. bu da oyundan soğuttu.

belgrad

2-3 günlüğüne turist olarak ziyaret ettiğim şehir.
hava alanında türk,arap ve afrika gibi 3. dünya ülkelerine yapılan bir muamele ile karşılaştık. pasaport kontrolü öncesi rastgele 20-30 kişiyi koyun gibi ayıran polis özel bir alanda tek tek kısaca 'ne ayaksın,niye geldin' sorgusu çektiler. bende abd vizesi olduğundan radarlarına girmedim ama arkadaşımın pasaportu biraz boş olduğundan ve esmer olduğundan radara girdi.
ev rezervasyonumuzu gösterip yırttık. gerçi yırtamayan 5-6 kişi oldu, geri postalandı. mutlaka otel rezervasyonu yapmak lazım.

şehir genel olarak türkiye'nin 1980'lerdeki hali gibi görünüyor. çünkü inşaat sektörü bitik durumda. evler çok eski ve kimse bunu umursamıyor.

kış olduğu için sava nehri ve tuna nehri gibi yerlerin kenarındaki açık kafelere gidemedik. bir tane istiklal caddesi gibi bir caddeleri var, bir tane de avm var. gündüz hayatı çok boktan ve hiç tat vermiyor. herkes evde akşam olsam da 185 boyuma topuklu ayakkabı giyip,mini etek giysem diye saate bakıyor galiba. gündüz soğuk ve her yer bom boş.

hizmet sektörü de bitiklerde. sipariş verip yemeğinizin gelmesi bazen 1 saati buluyor. ketçap falan isterseniz bir 30 dk daha beklemeniz gerekiyor.

hizmet sektörü ve inşaat sektöründe çok şükür öndeyiz.

ama insanlık ve gece hayatı?

daha sonra yazacağım..

kudüs

Ateist icadı telefonlarından,Ateist'lerin yönettiği Twitter'dan Selahaddin Eyyübi'nin Fotoğrafını koyup,'Kudüs Bizimdir' falan yazanlara ne demeli? Halen 1200'lü yılların kafasındalar. Çağımız Teknolojik Fetih Çağı iken halen Diriliş Ertuğrul izleyip kılıç kuşanıyorlar 😂 Aynı çağda olup da 1000 yıl geriden kafa yaşayanlar çok komik..

ateizm

American Association for the advancement of Science https://www.aaas.org/ kayıtlı rastgele 2500 bilim adamına yapılan din anketine göre ; %60 ateist,agnostik,teist, %7 görüş belirtmemiş, %33 Tek Tanrılı bir dine inandığını belirtmiş. Tabi bu %33 içerisinde Önemli Oranda Hristiyan,Yahudi,Hindu Tanrısı Brahma'ya inanan da bulunmaktaymış. Ben bu %33'ün gelenekselliğine verdim,hindistan'dan gelmişsin, 30 yıl mavi tanrı Brahma'ya inanmışsın, şimdi inanmıyorum dersen dedene,anneannene ayıp olur. şimdilik affediyorum onları. ancak 5 yıl sonra oran %20 çıkmazsa nota çekeceğim aaas'e :)

Kaynak: https://www.quora.com/What-is-overall-ratio-of-atheist-among-sceintists

ebru gündeş

gözü paraya doymayan bir mahlukat. sırf daha çok para için, kendinden küçük,yağlı saçlı,maymun görünümlü bir adamın altına yatarken 'kocam bana mars'ı satın alacak' deme utanmazlığını göstermişti.
Türkiye'nin %70'ı geçim sınırında yaşarken bunu demişti.
bu doyumsuz para göz kıro mahlukatın tüm maddi mal varlığına el koyulup, suça yardım ve yataklık etmekten tutuklanması gerekmektedir.

ak troll

- Vergi Kaçırma Adasına onlarca milyon $ gönderilmiş diyorsun
- SGK'yı Batırdı diye cevap veriyor
- Bakanlara,Devlet Bankası Genel Müdürlerine Milyonlarca Dolar Rüşvet Vermiş diyorsun
- Fetocu,Cia,Dış Güçlerin Oyunu,Camileri ahır yaptı, diye cevap veriyor
0 /