confessions

meekma

Yazar

  1. toplam entry 300
  2. takipçi 6
  3. puan 2666

daniel cohn bendit

pedofil mafyanın parlattığı boş beleş tiplerden biri daha..

küçük çocukların kıçına dokunuyormuş .. kıçına demiyor da aslında ben o kadar iğrençleşmek istemiyorum.. ufak öpücükler oluyormuş, gıdıklamalar felan.. çocukların cinselliği çok muhteşemmiş .. 5 yaşında bir kız çocuğunun soyunması ne gadar erotik bişeymiş filan...
https://www.youtube.com/watch?v=C5NX7gUJODM&t

ingilizce altyazılısı
https://www.youtube.com/watch?v=uK2yFhA1wZg

bu kadar küçük çocukla nasıl haşır neşir olmuş diye merak eden varsa .. bu eleman gençliğinde kreş işletmiş... şunu yazarken bile içim ezildi sıkıntıdan.

bizim ülkemizde de malesef aynı pedofil mafyanın medyası hakim olduğu için bol bol yıkanmış beyin var.. şu an sokağa çıksam on tane filan deterjanlanmış loblu arkadaş bulurum.. "evit yaaa.. kızıl deni yaa.. devrim filan.. işte eşitlikler sosyalik cart curt"...

şu mide bulandırıcı asalağın yapacağı devrimden medet uman varsa yazık üzülürüm yani..

fransa kesmedi ab parlamentosunda da üyelik yaptı.. tercüme edip yürürlüğe koyduğumuz pek çok "uyum" yasasının altında da bu sapığın imzası var..

ayrıca yukarıdaki entiride alman asıllı denmiş.. kendisi alman asıllı filan değil niye böyle iftiralar atılıyor garibime..
https://en.wikipedia.org/wiki/Daniel_Cohn-Bendit

richard dawkins

yamyamlık bir tabuymuş, yapay insan eti üretilirse bu tabunun yıkılmasına katkıda bulunabilirmiş belkim falan felan

... Tissue culture “clean meat” already in 2018? I've long been looking forward to this.https://ind.pn/2F9xAwS What if human meat is grown? Could we overcome our taboo against cannibalism? An interesting test case for consequentialist morality versus “yuck reaction” absolutism....insan eti yemek??? oha diyorum müsadenizle

bu balonları şişirip şişirip başımıza dert ediyorsunuz gözümün canları.. nolur kendini kanıtlamamış insanlara övgüler düzmeyelim.

ama burada bitmesin.. biraz eğlendireyim sizi.. yamyam arkadaşımızın dakikada kaç kez göz kırptığını sayalım...normal bir insanın dakikada kaç kez gözünü kırptığını bulalım. noluyoz lan diye soralım kendi kendimize...

1 ocak 2019 plastik poşetlerin paralı olması

amaç hasıl olursa... amaç "doğa" diye düşünen arkadaşlarımız varsa buradan sonrasını okumasın lütfen... mangırdan bahsediyorum doğadan değil elbette..

amaç hasıl olursa ambalaj vergisi gelir.. aldığın her ambalajlı ürün için çevre koruma vergisi.. pet şişe için örneğin .. aldığın her suda 25 krş... çünkü biz istedik bu pet şişeleri di mi? 1980'li yılların ortalarında her şey cam şişedeyken gösteri yürüyüşleri filan yaptık, her boku pet şişeye koyun diye...

aldığın her suda +25 krş... diye başlar... itiraz edecek olan olursa .. doğa len amk!

hayırlısı bakalım. izleyelim.

poşet

zenginlere çevreyi kirletmek serbest anladığım kadarıylan...

sikerler var ya.. milyoner olsam poşet torbasına yimbeş kuruş vermem. doğanı namına koyan adamlar doğacılık yapacakmış.. yersem .. yaşasın bez torba..

bence seçime kadar ertelerler. çıkacak huzursuzluklar dadsızlıklar oy kaybı riski felan... ben öyle düşünüyorum. anlatması uzun nedenlerden dolayı ileri vadede de yine kendilerine zarar vereceği için bence bir süre sonra tavsar.. işin ucunda para olsa bile.. böyle de düşünüyorum..

bilgi sözlüğün bir türlü popüler olmaması

popülerlik biraz şey bişey yaa..

eskiden trol mezarlığını saatlerce okuyabilirdim .. takip ettiğim elemanlar vardı süper kaleme sahip, analiz yeteneği güçlü filan.. şimdi 5 dakika bakınca sıkılıyorum.. am göt meme, atatürk'e söv, inönü'ye söv, üstüne biraz da şeymasu kuşbaşı oldu sana bilgi kaynağı... olmadı tabi..

ve elbette unutmadan

(bkz:ekşi sözlük koru hastanesi ilişkisi)
(bkz:9 nisan 2017 koru hastanesi'ndeki rezalet)

burası da gelişir güzelleşir.. biz yazalım içerik üretelim yeterkine..

geren videolar

Birisi sizi kandırmak istiyorsa kandırır. sessizce. çaktırmadan. tozu dumana katmadan.

Ama sizi aptal yerine koymak istiyorsa, ya da daha geniş bir ifadeyle aptal, değersiz, basit olduğunuzu kanıtlamak istiyorsa sizi sadece kandırmakla kalmaz, her şeyi gözünüzün önünde yapar. göstere göstere.

izleyeceğiniz şey basit bir animasyon değil. her saniyesi subliminallerle dolu bir video. izlerken dikkatli olun, açıklaması zor ama beyninizi sadece kendiniz erişebileceğiniz kadar açarak izleyin. yani bir sihirbazı yapacağı sihirle eğlenmek için izler gibi değil, hilesini keşfetmek için izler gibi.

I, Pet Goat II

aykut kocaman

çok akıllı adammış ki başına gelecekleri bildiği halde istifa etmemiş kovulmayı beklemiş. çünkü o gün istifa etse zengin şapşalağın sosyal medya timi "en zor günümüzde bizi bıraktı" derdi şimdi. malum barut tükendi artık.. yok diskleri çalmış yok kulis yapmış bilmem ne..

ama diyebilirler de tabi. "ali koç aykut'a kal demiş de, aykut ben aziz'in olmadığı yerde çalışmam demiş miş miş miş" filan gibi masallar da türetebilirler yani.

allah yardım etsin de küme düşmeyelim.

ersun yanal

kariyerinin en yüksek puan ortalaması fenerbahçe ile 1.95. aykut kocaman'ın bıraktığı fenerbahçeyle.

trabzon'daki puan ortalamaları 1.54, 1.67, 1.66

aykut kocaman'nın fenerbahçe'deki en yüksek puan ortalaması 2.07.. geçtiğimiz sezon. en düşük ise 1.99.

aykut kocaman'ın konyaspor'daki puan ortalaması 1.58

https://www.transfermarkt.com.tr/aykut-kocaman/profil/trainer/1061
https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/profil/trainer/811

ali koç sen boş bir adamsın.. ama öyle böyle değil boş, bomboş bir adamsın.

video hakem uygulaması

ben sevmiyorum bu uygulamayı. çok yanlış buluyorum.

kulüp başkanları hata yapıyor, td'ler hata yapıyor, fitbolcular hata yapıyor ama bir tek hakem hata yapamıyor.. bence hakem hataları da futbolun bir parçası. işleri bok eden kasıt meselesi tabi. futbol mafyası.

bu açıdan bakınca da bana göre var uygulaması "biz namuslu hakem yetiştiremiyoruz" demek.

ben aşağıdaki golü canlı canlı televizyondan izlemiştim ve yedim, hakem de yedi. oyunun hızının içinde olabiliyor böyle şeyler.dilerim gelecek sezon kaldırılır.. tüm dünyada.. fikrim budur.

not olaraktan: tarih itibarıyla lig sıralamasının başta fb olmak üzere üç büyüklerin bu sezon çok berbat olmalarından kaynaklandığını düşünüyorum.

fransa

vergi zurnanın zırt dediği yer.

asıl sorun insanların globalizm denen şeyin nasıl bir cehennem olduğunu görmeye başlaması.

welfare state denen bir şey var. aslında tercümesi "sosyal devlet" olması lazım ama biz beleş para cumhuriyeti diye tercüme edelim. gerçeğe yakın olsun.

dünyamızı yöneten para basan psikopatların en korktuğu sınıf orta sınıftır. çalışan, öğrenen, öğrendiğini uygulayan, küçük dükkanlar açan, açtığı küçük dükkanları büyüten, küçük fabrikalara dönüştüren hep bunlardır..

paranın sahipleri orta sınıfı sömürür. vergi=para aslında yanlış bir denklem.. paraya ihtiyaçları yok.. parayı zaten kendileri basıyor. aslında vergi alarak zamanınızı çalmak istiyorlar. vergi=zamanınız. doğrusu bu

bir de yoksul kesim var. okumak istese bile okuma imkanı olmayan, okusa bile iş kurmak için para bulamayan ve yok olan kesim..

bir de welfare kesimi var.. hiçbir şey üretmeyen, asalak gibi yaşayan grup.. önce bombalayıp bok ettikleri ortadoğu'dan ve afrika'dan avrupanın dört bir yanına (macaristan ve polonya hariç) doldurdukları kesim bu.. bu insanlara devlet para veriyor. onlar da gidip parayı harcıyorlar.. aslında bir çoğu kendi ülkesinde bu şekilde yaşamamış insanlar.. daha çook uzun uzun yazmak lazım bunu ama vakit yok nasınısatiym..

arada ezilen orta sınıf oluyor..

paranın sahibi psikopatlar welfare kesiminden hiçbir şekilde korkmuyor.. çünkü canları sıkıldığı anda yapacakları tek şey şalteri indirmek.. toprağı olmayan, üretim bilgisi olmayan, yıllardır üretmemiş, ticaret yapmamış bir kesim bu.. şalteri indirdikleri anda mad max film seti..

macron arkadaş da zengin psikopatların tornasından geçmiş bir pezemek.. kendiniz okuyun görün hangi rothschild bankalarında sömürü sistemini öğrenmiş..

medyayı, siyaseti vs.. elinde tutan psikopatlar avrupa'yı da istikrarsızlaştırmak istiyorlar. daha çok göçmen.. avrupa'da kendi ayakları üstünde duramayacak nitelikte olanlar tercih sebebi.. bol bol vatandaşlık dağıtılıyor bunlara.. o ne için? sandık için tabiki.. her şey piç edilmiş demokrasiyi varmış gibi gösterebilmek için.

aykırı sesleri kesmek için ne yapıyorlar? bu politikaları eleştiren herkesi nazi filan ediyorlar.. başka? psikolojik operasyon elbette.

kurgu haberler..
fransa'da küçük bir çocuk apartmandan sarkıyor .. örümcek adam da o sırada yoldan geçmektedir.bu tamamen kurgu bir haber.. daha çok göçmen getirebilmek için sempati operasyonu.. palavra olduğunu nereden anlıyoruz? küçük çocuğunuz yeğeniniz filan varsa masaya filan tutundurup kendisini tartmasını bekleyin. bakın bakalım kendisini kaç saniye tutabilecek...

özeti bu.. global polis devleti fransa'da tökezledi.. direnişi kırmak için her şeyi yapacaklardır. allah doğruyu söyleyenlerin yardımcısı olsun.

daha çooook çoook uzun yazmak lazım ama..


bunlar bizi ne kadar ilgilendiriyor? biraz.

soru: türkiye bütçesindeki her 100 lirasının 25 lirası nereye gidiyor?
cevap: kendiniz bakın
http://www.bumko.gov.tr/TR,165/merkezi-yonetim-butce-giderleri-2006-2017.html

ada hegerberg

2018 yılında ballon d'or (altın top) ödülü kazanan norveçli kadın futbolcu.

https://globintel.com/wp-content/uploads/2018/12/Ada-Hegerberg-780x405.jpg


sunuculuk yapan bu düdük ana'ya soruyor..
https://www.billboard.com/files/styles/article_main_image/public/stylus/1130799-Martin-Solveig-Tristan-Seguela617-409.jpg

twerk ediyür müsünüz?


kadının suratındaki tiksinme ifadesi her şeyi anlatıyor zaten.

tepkilerden sonra aptal herif yılışık yılışık özür diliyor bilmem ne.. kadına helal olsun yine nezaketi elden bırakmamış.


alınacak ders: yavşak insanlar hep yavşak kalır.. etrafınızda varsa bu tiplerden kendinizden uzak tutun.


curiosity

en değerli bilgi hangi bilgidir?

bence insanın kendi muhakemesiyle keşfettiği bilgidir.

hazır insight popi olmuşken sizi 2012'ye götüreyim. aşağıda curiosity aracı mars'a indikten sonra ekibin yaptığı basın toplantısı var. 56 dakikalık bir video.

yapacağınız şey şu; elinize kağıt kalem alın, videonun tamamını dikkatle izleyin ve 1 saatin sonunda mars gezegeni ve curiosity uzay aracı hakkında hangi somut bilgileri aldığınızı not edin..videonun sonunda hayal kırıklığı yaşıyorsanız, noluyoruz lan filan gibi şeyler söylemeye başlamışsanız muhakemenizi devreye sokun..

ama video ingiliççe diyen arkadaşlar, siz video filan izlemeyin ingilizce öğrenmeye başlayın.. hemen.
0 /