confessions

rk1070

Yazar

  1. toplam entry 11
  2. takipçi 0
  3. puan 11

captain marvel

hiç izlemediğim ve sevmediğim marvel serisinin bir parçasıdır. bizde de ne değişik tipler var cüneyt arkının tek eliyle 3 ok atmasına gülerler elin oğlunun insanüstü güçlerle ortalığı yakıp yıkmasına hayran olurlar.

web tasarım

web tasarım denilince insanların aklına site programlama gelsede aslında web tasarım sadece front end i kapsar. web programlama kavarmı ise back end kısmını ikisinin birlikte olarak yani sitenin komple kodlanması olayı ise web geliştirmedir. hem back hem front da iş yapabilen kişi ise web tasarımcı değil web geliştiricidir.

nazar boncugu

türk kültüründe nazardan koruması açısından kullanılır. ama aslında olay şöyledir, nazar boncuğu renkli ve gözalıcı olması nedeniyle birine veya bir yere bakan kişi önce nazar boncuğuna bakarsa üzerindeki negatif enerjiyi ona aktarır ve taşıyan kişi nazardan korunmuş olur. ne kadar doğrudur bilinmez ama mantık bu şekilde

avrupa rüyası

türkiyeden sıkılan veya kendisini aşağılanmış hisseden insanların sürekli avrupadaki herşeyin on numara olduğunu düşünmesi ve gidip orda yaşama istekleri.