youtube

linklerinde büyüklü küçüklü harfler olduğu için sözlük üzerinden link verildiğinde açmayan site.
google video’ya ciddi rakip olabilecek,top gear videolarin hemen hemen hepsini kaldiran,video paylasimina ek olarak kullanıcılar arasında mesajlasmayi da mumkun kilan gayet basarili bir web sitesi.
özellikle gaffur ve burhan videolarını yakından takip edip, tekrar tekrar izleyerek açık ofiste kahkahalara bogulmaktan cekinmedigim güzel site.
günden güne saçma insanların katılımıyla gözümde eski değerini kaybeden,fakat streaming video siteleri arasında yeri tartışılamayacak derecede büyük bir site.

ayrıca bu siteden indirdiğiniz videoları oynatabilmek için flv player ya da flv uzantılı dosyaları oynatacak codec e sahip olmanız gereklidir.
kesinlikle bağımlılıktır,bir kere açtınız mı kapanmak bilmez.bir video açılır,o sırada yanda başka şeylere göz kayar aa komik duruyo açayım şunu..sonra akla br şey gelir o aratılır bulundu mu zaten her sayfası izlenir..böyle de bir şeydir..
yeni formuller ve karışımlar üzerinde çalışıyoruz diyerekten siteyi bir müddet kapatan sitedir. geri dönecez diyo ya hadi hayırlısı.
0 /