overwatch 2

Bilgi Sözlük Android Uygulamasını İndirmek için lütfen tıklayınız.
Hiç sevmediğim oyunun ikincisini de duyurmuşlar. İlk oyunda olan her şeyiniz, ikinci oyuna da geçecekmiş. Dahası, ilk oyun güncelleme ile ikinci oyunun grafik motoruna geçecekmiş ( eğer yanlış okumadıysam ). E kardeşim sadece hikaye modu eklemek için mi yeni oyun yaptınız ? Sevenine saygı duyuyoruz da bence blizzard'ın en sıçtığı iştir. Meraklısına şöyle bir tanıtım fragmanı.

Sayın Blizzard 'in ve gibi yeni nesil oyuncuları, ikinci bir world of warcraft online efsanesi yaratarak kendine tarafına çekme girişimidir overwatch. Girişim olarak kalmaktan öteye gitmemekle beraber bir de ikincisini çıkarmış. Hadi birinci saçmalıktan seni geçmişten bugüne gelen ismin kurtardı, ikincisinden kimse kurtaramaz blizzcim.
sayın Blizzard'ın league of legends ve fortnite gibi yeni nesil oyuncuları, ikinci ve modern bir world of warcraft online efsanesi yaratarak kendi safına çekme girşimidir Overwatch. girişimdir çünkü ötesine gidememiştir. o günler vanilla ile bitti ahh ah. Üstelik şimdi ikincisini de çıkartıyor bunun. hadi birincisinden seni ismin kurtardı blizzcim ama ikincisi facia olur fakir bir gamer demişti dersin.